KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15805105

nr 1580 5105

Blandteknik

Arne Anderson. Signerad, daterad 1930. Blandteknik, bildmått: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 40x30cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:33:58

20/11 19:07:35 1      Vinnande bud